Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Search
nl: Zoeken

en: All
nl: Alle

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: About
nl: Over
