Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Search
pl: Szukaj

en: All
pl: Wszystko

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
