Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Search
sv: Sök

en: All
sv: Alla

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: About
sv: Om

en: Number of results to display per page.
sv: Antal resultat som skall visas per sida.

en: Provides integration with Google Site Search.
sv: Tillhandahåller integration med Google Site Search.

en: Pager size
sv: Pagineringens storlek
