Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Search
tr: Ara

en: All
tr: Tümü

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: About
tr: Hakkında
