Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: About
uk: Про модуль
