Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: All
vi: Tất cả

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: About
vi: Giới thiệu
