Google Site Search (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Search
es: Buscar

en: All
es: Todo(s)

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: About
es: Acerca de
