Google Site Search (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
