Google Site Search (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: All
sk: Všetky

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: About
sk: Informácie o
