Google Site Search (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Search
fi: Etsi

en: All
fi: Kaikki

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: About
fi: Tietoja
