Google Site Search (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Search
hu: Keresés

en: All
hu: Mind

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Pager size
hu: Lapozó mérete
