Google Site Search (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Search
oc: Recercar

en: All
oc: Tot

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: About
oc: A prepaus
