Group SSO (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Roles
ro: Roluri

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
