Group SSO (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Roles
sv: Roller

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
