Group SSO (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Separator
uk: Розділювач

en: Roles
uk: Ролі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
