Group SSO (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
