Group SSO (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Roles
be: Ролі

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
