Group SSO (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Groups
de: Gruppen

en: Group
de: Gruppe

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Roles
de: Rollen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
