Group SSO (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Separator
es: Separador

en: Configuration
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
