Group SSO (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Separator
gl: Separador

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
