Group SSO (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Separator
id: Pemisah

en: Roles
id: Peran

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
