Group SSO (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Separator
ja: セパレーター

en: Roles
ja: 役割

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
