Group SSO (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
