Group SSO (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
