Group SSO (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
