Group SSO (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Roles
nl: Rollen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
