Group SSO (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Separator
tr: Ayraç

en: Roles
tr: Roller

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
