gText (9.0.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Reset
sv: Återställ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Source string
sv: Källsträng

en: Replace
sv: Ersätt

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Save translations
sv: Spara översättningar

en: String contains
sv: Textsträng innehåller

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sv: Lämna tomt för att visa alla textsträngar. Sökningen skiljer på stora och små bokstäver.

en: Text group
sv: Textgrupp

en: Filter translatable strings
sv: Filtrera översättningsbara strängar

en: Singular form
sv: Singularform

en: Plural form
sv: Pluralform

en: The strings have been saved.
sv: Strängarna har sparats.

en: In Context
sv: I sammanhang

en: First plural form | @count. plural form
sv[0]: Första pluralformen
sv[1]: @count. pluralform

en: Source string (@language)
sv: Källsträng (@language)

en: Built-in English
sv: Inbyggd engelsk

en: Translated string (@language)
sv: Översatt sträng (@language)
