gText (9.0.10) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Save translations
hy: Պահպանել թարգմանությունները

en: String contains
hy: Տողը պարունակում է

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
hy: Բոլոր տողերը ցույց տալու համար թողնել դատարկ. Որոնումը  զգայուն է:

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
hy: Ներկայացված տողը պարունակում է անթույլատրելի  HTML %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
hy: Տվյալ HTML տողի թարգմանության փորձը չի թույլարվում %string:

en: Plural variants
hy: Հոգնակի տարբերակներ
