gText (9.0.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Save translations
mn: Орчуулгыг хадгалах

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг
