gText (9.0.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: Filter
ps: چاڼ

en: Save translations
ps: ژباړې خوندي کول

en: Simple text
ps: ساده متن
