gText (9.0.7) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: String contains
ug: String  مەزمۇنى

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ug: بارلىق سۆز-جۈملىلەرنى كۆرسىتىش ئۈچۈن بوش ئورون قويۇڭ. ئىزدەش نەتىجىسى case sensitive.

en: Filter translatable strings
ug: تەرجىمە قىلىنىدىغان سۆز-جۈملىلەرنى سۈزۈش

en: Saved
ug: ساقلاندى
