gText (9.0.12) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: String contains
lv: Virkne satur

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lv: Atstājiet tukšu, lai rādītu visas rindas. Meklēšana ir reģistra atkarīga.

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lv: Iesniegtā virkne satur neatļautus HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lv: Mēģinājums saglabāt tulkojumu ar neatļautu HTML: %string

en: Filter translatable strings
lv: Atlasīt tulkojamas virknes

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: First plural form | @count. plural form
lv[0]: @count. daudzskaitļa forma
lv[1]: @count. daudzskaitļa forma
lv[2]: @count. daudzskaitļa forma
