GTFS Utilities (2.0.0) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
