GTFS Utilities (2.0.0) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: error
th: ผิดพลาด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Price
th: ราคา

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Route
th: เส้นทาง

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.
