GTFS Utilities (2.0.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Currency
af: Geldeenheid

en: error
af: fout

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: default
af: verstek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Direction
af: Rigting
