GTFS Utilities (2.0.0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: error
am: ስህተት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Route
am: ፈለግ

en: Direction
am: አቅጣጫ
