GTFS Utilities (2.0.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: error
ast: fallu

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: default
ast: predefiníu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
