GTFS Utilities (2.0.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: error
bn: ত্রুটি

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন
