GTFS Utilities (2.0.0) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Currency
ca: Moneda

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: default
ca: predeterminat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Insert
ca: Insereix

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Price
ca: Preu

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Feeds
ca: Canals

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Finish
ca: Acaba

en: Route
ca: Ruta

en: Direction
ca: Direcció

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Feed ID
ca: ID del canal

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
