GTFS Utilities (2.0.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Currency
el: Νόμισμα

en: error
el: σφάλμα

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: default
el: προεπιλογή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Price
el: Tιμή

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Route
el: Διαδρομή

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Feed ID
el: ID ροής

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
