GTFS Utilities (2.0.0) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Currency
et: Valuuta

en: error
et: veateade

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: default
et: vaikimisi

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Insert
et: Sisesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Created
et: Loodud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Price
et: Hind

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Finish
et: Valmis

en: Route
et: Suund

en: Direction
et: Suund

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Feed ID
et: Voo ID

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: hash
et: räsi

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
