GTFS Utilities (2.0.0) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: error
eu: errorea

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: default
eu: lehenetsia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Finish
eu: Amaitu

en: Route
eu: Bidea

en: Direction
eu: Helbidea

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Trip
eu: Ibilaldia
