GTFS Utilities (2.0.0) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: error
fil: mali

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Create new revision
fil: Lumikha ng bagong bersyon

en: Direction
fil: Direksiyon
