GTFS Utilities (2.0.0) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Start date
ga: Dáta tosaithe
