GTFS Utilities (2.0.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: error
gu: ભુલ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Route
gu: માર્ગ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
