GTFS Utilities (2.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Changed
ht: Chanje
