GTFS Utilities (2.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: error
ka: შეცდომა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება
