GTFS Utilities (2.0.0) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
