GTFS Utilities (2.0.0) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Currency
lt: Valiuta

en: error
lt: klaida

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: default
lt: įprasta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Price
lt: Kaina

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Direction
lt: Kryptis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: hash
lt: maiša

en: @date by @username
lt: @username - @date
